REPORTER
STUDIO
 
 

Warsztat Filmowy

 

Montaż jest dokonywany na komputerach firmy APPLE przeznaczonych i przystosowane do obróbki filmowej. Oprogramowanie wykorzystywane do  obróbki materiału jest to Final Cut Pro , Adobe Premiere oraz

Adobe After Efect.

Narzędzia te pozwalają stworzyć film oraz animacje w jakości 1080i/1080p które finalnie można zachować na płytach Blu-Ray lub na jakimkolwiek innym nośniku. Materiał taki jest najwyższej jakości. Planujemy w przyszłości również zaoferować Państwu materiał w jakości 4K.

Materiał do montażu jest rejestrowany jednymi z najlepszych modeli kamer firmy SONY stworzonymi do rejestracji obrazów dynamicznych. Są to kamery nagrywające materiał w jakości HD o idealnym odwzorowaniu kolorów oraz dynamiki w rejestrowanym materiale. 

Dzięki bardzo czułym przetwornikom obrazu nie ma potrzeby ciągłego doświetlania rejestrowanego obiektu . W sytuacji kiedy jednak taka potrzeba nastąpi stosujemy oświetlenie LED które pozwala regulować moc doświetlania obiektu filmowanego dzięki czemu nastrój na sali pozostanie w dużej mierze nie zmieniony.